Shes banesen 77m2 kati i -I- / Tirane
2081

Përmbajtja

Shes banesen 77m2 kati i -I- rruga Bedri Karapici Kompleksi Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan ne Tiran. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar me extra mobilje dhe eshte punuar extra.
Çmimi komplet me mobilje eshte 70.000€ mobiljet jane te perdorura vetem 6 muaj, kurse pa mobilie eshte 58.000€ i pa diskutushem. info +355 696 059 393