Jap me qira katin e dyte te shtepis 120m2 / Prishtine
285

Përmbajtja

Jap me qira katin e dyte te shtepis 120m2 rruga Haqif Tetova afer furres Antika te Hani i Dilit ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo me saun, shtepia eshte e mobiluar komplet dhe eshte shume e pershtshem per banim, ora e rrymes dhe ora e ujit jane te ndara, shtepia eshte ne nje vend shum te pershtashem per banim, çmimim sipas marrveshjes. 045774234