Ofroj pune
321

Përmbajtja

Merita Professional Nails ofron pune per punetore per mbjelljen e qerpikeve dhe depilim me pervoj pune, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telefoni. Adresa rruga 28 Nentori lagjja Dardani ne Prishtine.