Jap me qira objektin 1.300m2 3katesh+bodrum/Prishtine
143

Përmbajtja

Jap me qira objektin 1.300m2 3katesh+bodrum ne rrugen kryesore Rruges per Germi ne Prishtine. Objekti posedon hapesira pune, banjo, ashensor, parking para objekti, objekti eshte i pershtatshem per shum lloj veprimtari biznesi, si ordinanc, market me shumic dhe pakic, zyre, callcenter, objekti ka ksuhte te mira pune dhe eshte ne rrugen kryesore dhe ka pamje nga parkau. Çmimi sipas marrveshjes.