TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per 6 persona

Dërguesi i shpalljes

Metal BAU / KONKURS PUNE (PAGA 800 - 1500 €) 2 Inxhinier te makinerisë Detyrat: - Ekzekutimi i puneve te konstruksioneve , dyerve , rrethojave metalike ne fabrike sipas planit - Te kete njohuri me...

Ofroj pune / Menaxhere marketing

Dërguesi i shpalljes

Astronik Printing Solution Me rritjen e tregut po rritet edhe ekipa, kompania Astronik është me bazë në Prishtinë që si aktivitet primar ka shitjen dhe dhënien me qira të pajisjeve të printimit. Pozita e hapura...

Shes 4 aparata per espresso

Dërguesi i shpalljes

1. Bosch Verocup 300 automatik, me mulli (funksional). 2. Delonghi EC820, me dozer dhe elementet percjellese. Me pak se 1 vit i perdorur (funksional). 3. Dy Krups aparata me dozer (nuk jane funksional). Çmimi per...

Ofroj pune / Dy serviser (Teknik)

Dërguesi i shpalljes

Astronik Printing Solution Me rritjen e tregut po rritet edhe ekipa, kompania Astronik është me bazë në Prishtinë që si aktivitet primar ka shitjen dhe dhënien me qira të pajisjeve të printimit. Pozita e hapura...

Ofroj pune / Asistente Financiare

Dërguesi i shpalljes

Astronik Printing Solution Me rritjen e tregut po rritet edhe ekipa, kompania Astronik është me bazë në Prishtinë që si aktivitet primar ka shitjen dhe dhënien me qira të pajisjeve të printimit. Pozita e hapura...

Jap me qira banesen 62m2 kati i -IV- / Prishtine

Banesa me qira

Jap me qira banesen 62m2 kati i -IV- nbrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne...

Ofroj pune / Zëvendës Menaxhere

Dërguesi i shpalljes

Astronik Printing Solution Me rritjen e tregut po rritet edhe ekipa, kompania Astronik është me bazë në Prishtinë që si aktivitet primar ka shitjen dhe dhënien me qira të pajisjeve të printimit. Pozita e hapura...

Ofroj pune / ndihmse ne kuzhine

Dërguesi i shpalljes

Restauran Amaro ofron pune per nje ndihemse/femer ne kuzhin, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shume informacione rreth punes te kontaktoni ne numer telfoni. Adresa lagjja Ulpian ne Prishtine