TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Jap me qira banesen 50m2 kati i -VI-/ Prishtine

AGJENSIONI RRETHI

Jap me qira banesen 50m2 kati i -VI- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobilur komplet, çmimi është 250€+Depoziti. Për informata më...

Shes 63.5 ari truall / Ferizaj

AGJENSIONI RRETHI

Shes 63.5 ari truall ne fshatin Sojeve Komuna e Ferizajit. Trualli posedon infrastruktur te nevojshme dhe eshte ne nje vend shum te pershtashem per veprimtari te ndryshme afaristo-biznesore, ka edhe flete poseduse, çmimi sipas marrveshjes.Toka...

Shes banesen 62.40m2 kati i -III-/Prishtine

AGJENSIONI RRETHI

Shes banesen 62.40m2 kati i -III- rruga Richard Holbrooke lagjja Veternik ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, dy garazha. Banesa është në Fazën e Ndërtimit dhe përfundon në Shtator...

Shes 48 ari truall / Prishtine

AGJENSIONI RRETHI

Shes 48 ari truall ne Graqanicë-Uglarë përballë Lagjes Prime. Toka ndodhet në një vend të përshtatshëm për ndërtime individuale(Shtëpi))apo edhe për ndërtime afaristo-biznesore(Depo), toka ka fleten poseduse. Çmimi sipas marrëveshjes. Për informata më të hollësishme...

Jap me qira banesen 68m2 kati i -II-/Prishtine

IMPACT

Jap me qira banesen 68m2 kati i -II- mbrapa Teatrit Kombetar lagjja Qender ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte...

Ofroj pune / SHITESE

Dërguesi i shpalljes

ZEPTER KOSOVA ofron pune per punetore/SHITESE: - Orari i punes eshte 6 ore pune ne dite, - Ne ofrojm kushte te mira pune, Te intersuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer...

Ofroj pune / mirembajtese

B.I

Villa Europa Hotel ofrojm pune per dy 2 pastruse mirembajtese te dhomave me orare te plote: Nderrimi i 1 nga ora 08:00h deri ne ora 16:00h, Nderrimi i 2 nga ora 11:00h deri ne ora...