KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje punetore/dado per perkujdesjen e dy femive njeri 4 vjeç e gjysm, tjetri nje vjeçar, kushtet e punes jane te mira, perparsi kan kandidatet te cilat banojne me vendbanim afer lagjes Hajvali....

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Rings Restaurant ofron pune per kamarier, shankist, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, personat e inetersuar te kontaktojne ne numer telefoni per me shume informata ose te na vizitojne ne...

Shes 15 ari traull / Ferizaj

Dërguesi i shpalljes

Shes 15 ari traull te Xhamia lagjja Tasian ne Muhovc Komuna e Ferizajt. Toka posedon rruge, kanlizim, rryme, 3x5 parcela, toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per shum lloje veprimatri, çmimi eshte per...

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Dërguesi i shpalljes

Blej te gjitha llojet e veturave: - Vetura te Aksidentuara RKS - Vetura me Defekt - Vetura Pa Dogan - Vetura Per Pjes Per me shum informat ju lutem na kontaktoni ne numra telefoni. Info:...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Caffe Llukmani ofron pune per punetore/femer si shitese ne lokal, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adrresa rruga Ilir Konushefci perball ish Gjykates...

Shes banesen/apartmanin 72.1m2 kati i -I- / Tirane

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen/apartmanin 72.1m2 kati i -I- rruga Myslym Shyrri 500 metra large qendres ne Tirane. Banesa/apartmani posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, oborr te shfrytezushem. Ku prane baneses ofrohet çdo sherbim i mundshem. Apartamenti eshte i...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Salloni më prestigjioz i ondulimit në Prishtinë, LOMELL, kërkon urgjentisht nxënëse / praktikante pune (femër) me afat të pacaktuar. Nëse dëshironi që profesionalisht të mësoni parukerinë, stilingun, ngjyrosjen dhe shkurtimin e flokëve, si dhe të...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si pastruse ose enlarse 5 dite ne javte, nga e Hena e Premte.

Shes banesen 64m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 64m2 kati i -VIII- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, depo/bodrum, ashnesor funksional, banesa është në objektin e NARTEL-it, ku ofrohet siguri me kamera dhe...

Jap me qira banesen 88m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 88m2 kati i -III- mbrapa Teatrit Kombetare ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, nxemje qendrore Vailant, ballkon, ashensor funksional, parking privat te rezervuare, banesa ofron...