KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Hoteli Ponari S ofron vende te punes si: - Recepcionist/e, - Sanitare funde jave, - Enlarse, - Roje shezllonash, Ne si kompani ofrojm kuhste te mira pune si akomodim ne ambientet e hotelit te gjitha...

Shes banesen 94m2 kati i -I-/ Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 94m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes....

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restorant Te Pishat ofrone pune per nje ndihmes Skarist dhe nje ndihmes kamarier, kushtet e punes jane temira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer...

Shes banesen 140.5m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 140.5m2 kati i -I- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon 4 dhoma gjumi/njera dhome me banjo te veçante, sallon me kuzhin, korridor, dy abnjo, dy ballkon, vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat...

Jap me qira lokalin 116m2 kati perdhes / Fushe kosove

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira lokalin 116m2 kati perdhes lagjja Elisa ne Fushe Kosove. Lokali posedon dy hapsira pune, banjo, hapësirat e lokalit mund të shfrytëzohen për veprimtari biznesore të ndryshme, varësisht nga kërkesat që kanë klientët,...

Shes banesen 67m2neto kati i -III- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 67m2neto kati i -III- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes...

Shes banesen 60.40m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 60.40m2 kati i -VIII- lagjja Velani ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, dy ashensor funksional, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim dhe...