TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Pide King ofron pune per kamarier, motorris, ne ofrojm kushte te mira pune, page te kenaqshme ne baze te orarit. Te interesuarit per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga...

Ofroj pune / shitese

Dërguesi i shpalljes

Furra SANTEA ofron pune per punetore shitese ne furre, orari i punes eshte 8 ore pune ne dite, nje dite ne javte pushim, pagesa sipas marrveshjes, te interesuart per me shum informacione rreth punes te...

Ofroj pune / kujdestre

E.B

Ofroj pune per nje kujdestare per perkujdesjne e nje te moshuare me orar te shkurt nga ora 17:00h deri ne ora 21:30h, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per em shum informacione rreth punes te kontaktojne...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Hotel Kika ofron pune per nje punetore/pastruse, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer tefloni. Adresa rruga Andrea Gropa...

Jap me qira banesen 70m2 kati i -VI-/ Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 70m2 kati i -VI- afer shkolles Ahmet Gashi ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, depo, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe ka kaushte...

Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras / Kline

Dërguesi i shpalljes

Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras rruga Ymer Berisha ne qender te Klines. Lokali posedon hapsir pune dhe duke ofruar një pozitë të shkëlqyer dhe një eksponim të mirë nga rruga kryesore. Lokali disponon një...

Jap me qira banesne 70m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesne 70m2 kati i -VIII- Rruga B kompleksi Royal ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore te Termokosit, ashensor funksional dhe mirmbajte te rregullt, banesa...