TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Shes bicikleten Bafang E-Bike 28"

Dërguesi i shpalljes

Shes biciklla me rrym denver, bateria bafang, pjeset shimano acera. Rrotat 28inch. Eshte ne gjendje te shkelqyeshme. Çmimi 450€ i fundit, i panegocionueshem.

Shes banesen 113.8m2 kati i -V- Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 113.8m2 kati i -V- rruga Kuvendi i Lezhes afer Ambulantes se re ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, korridor, banjo, wc, ballok, shpajz/depo, banesa eshte ne nje...

Shes dy Helmeta Shark

Dërguesi i shpalljes

Shes dy Helmeta Shark, helmetat jane pothuejse te reja, nje helmet eshte blere 250€, çmimi qe une e shes eshte 150€.

Shes 2 Trotinetat Hoodax

Dërguesi i shpalljes

Shes 2 Trotinet elektrik, trotinet kane fuqi nga 2 X 2800W=5600W. Trotinetat skane problem per ngjitje ne lartesi, trotinet arrijn shpejtesin deri 100 klm ne ore. Gomat i kane me ajer pra skan nevoj me...

Jap me qira banesen 57m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 57m2 kati i -IV- lagjja Areberi/ishdragodan ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, ballkon, garazh per automjete, banesa ka pozicion tejet te pershtatshem per banim, e mobiluar...

Jap me qira banesen 75m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 75m2 kati i -VII- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe...

Shes banesen 93.25m2 kati i -VIII- / Fushe Kosove

AGJENSIONI RRETHI

Shes banesen 93.25m2 kati i -VIII- Breseje afer Komunes se re ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo8m2, ballkon, banesa posedon fleten poseduse, objekti ka hapesir te mjaftushem...