KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Hotel Real- Prishtinë shpall konkurs per Recepsionist(ndrrimi i nates) Pergjegjsite: -Rexhistrimi i mysafirve -Mikpritja e mysafireve Kualifikimet: -Shkolla e mesme -Pervoje pune ne hoteleri -Gjuha angleze(obligative) -Te jete komunikativ -I motivuar per punë -Mosha e...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Uncle Sam's ofron pune per dy enlarese/femra, orari i punes nga ora 07:00h / 16:00h, e Hene e Premte, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni....

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Swiss Apartments Prishtina ofron punë për një pozitë pune: - Mirëmbajtëse (F) Detyrat dhe përgjegjësitë: • Bën pastrimin e objektit dhe apartmenteve; • Kujdeset për higjenën. • Të gjitha të interesuarat mund të kontaktojnë përmes...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Pizeria 007 ofron pune per dy punetore kamariere, orari i punes eshte 8 ore pune ne dite, pagesa 400€, te interesuarat per em shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga...

Shes Mercedes C220, 2.2 dizel,

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes C220, 2.2 dizel, viti i prodhimit 2008, interier me lekure ngjyre te kaft, ka senzora para & mrapa, Full Option, pulla ne timon, bordkompjuter-navi, karrigat e para me rryme, karrigat e para me...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Natyra Dea me seli ne Hajvali, Prishtine shpall konkurs per plotesimin e vendeve te punes. 1-Puntorë ne Fabrik Orari i punes e Hene e Premte Nga ora 08:00h – 17:00h Te gjithe kandidatet e interesuar...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Motel Villa 007 ofron pune per 3 punetore/pastruse, orari i punes eshte 8 ore ne dite, pagesa eshte 400€, te interesuarat per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga e...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Tutto Passta ofron pune per punetore ARKATARE, kushtet e punes jane te mira, kontrat pune, trust te paguar, ushqim te paguar, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shum i format na kontaktoni ne numer...

Jap me oqra lokalin 100m2 kati perdhes / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me oqra lokalin 100m2 kati perdhes rruga Muharrem Fejza Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Lokali posedon hapsir pune, kuzhin, banjo, lokalit mund të shfrytëzohet për veprimtari biznesore të ndryshme, varësisht nga kërkesat që kanë...