KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mirmbajtse e shtepis ose banesave 3 her ne javt jam grua familjare.

Ofroj pune

UCall Network

"uCall" ofron pune: - Ju qe kerkoni nje vend pune te sigurte, serioz dhe qe paguajne shume mire, PERSE HARXHONI ME SHUME KOHE?! Eja bej nje interviste ne uCall, punohet per fushaten "VODAFONE CASA ITALIA"...

Shes fellne 16

Dërguesi i shpalljes

Shes fellne 16 me kater vrima jan te ardhura nga Zvicra, çmimi eshte 280€ por me zbritje jane vetem 160€, gomat nuk jan t'mira dy bejn dy jan te dopta.

Ofroj pune per nje mësuese

Blerimi

Ofroj pune per nje mesuese privat per 2 femije kl.1 dhe kl.2. Mesimi mbahet ne banese private me orar te caktuar sipas marveshjes. Mesueseja duhet te jete çertifikuar sidomos ne lendete gj.angleze dhe matematike ,jane...

Shes VW Golf 6, 1.6dizel, DSG

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Golf 6, 1.6dizel, DSG, viti i prodhimit 2009, ngjyra e hirt metalike, automatik, tempomat, klimatronic, drita auto, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 9.700€