KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si pastruse, ndihmse ne punet e shtepis, enlarse kame pervoj pune.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune posedoj patent shofer te kategoris B dhe çertefikaten per roje-sigurim.

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljes

Shes dy shtretër me dyshek dhe fiokë dhe një dollap me fioka dhe vaskë për larje të fëmijëve. Çmimi komplet 100€ .

Kerkoj bashkbanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkojm bashekbanuse ne kuader te baneses 75m2 kati i -IV- te "slloveniasport" ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, shpajz, ballkon, banjo, banesa ehte e mobiluar komplet.