KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes kepuca dhe atlete

Dërguesi i shpalljes

Shesë shtatë (7) parë patika, dy (2) parë prej t'shtatav janë shumë shumë pakë t'perdorne. I shesë veq me shumicë jo me pakicë, çmimi i shtatë (7) parve komplet 150 €.

Ofroj pune per shitese (f)

Dërguesi i shpalljes

"Pure Perfume" ofron pune per shitese vajza dhe promocion me eksperienc pune, orari i pune s6 ore pune dhe 6 dite te javes pune, pagesa dhe kushte jane shume te mira. Te interesuarat te dergojne...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Deck" ofron pune per kamariera dhe shankista per te punuar ne lokalin, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Sheshi Nene Tereza ne qender te Prishtines

Shes 7 ari truall / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes 7 ari truall mbrapa Terminalit t ri lagjja Bresje ne Fushe Kosove trualli ka rruge te gjer me kadaster, trualli posedon dokumentacion te rregullt. Çmimi 2.300€ per ari krse me kompenzim me ndonje vetur...

Shes Opel Cora 1.4 benzin

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Cora 1.4 benzin, viti i prodhimit 1990, ngjyra e zez, vetura ka regjistrim deri me daten 24/06/2018, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet 3/2/1 dhe regallin e drunit, mobijlet jane te ruajtura mire, çmimi per te gjitha 150€

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Eurosuvatim" ofron pune per mjeshter ne suvatim me material MP75L dhe Gled me pervoj pune, orari i punes i plotr, pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. MUharrem Fejza ne Prishtine.