KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes dallama/jelk ari

Dërguesi i shpalljes

Shes dallamat punim dore komplet dy kemisha te ndryshme per dallama, shallvaretl, kepucat, kolloni, komzat, mindili, kurora, fundin, po ashtu shes edhe jelekun me kollon dhe komza te gjitha punim dore te gjitha te reja...

Shes Skoda 2.0 dizell

Dërguesi i shpalljes

Shes Skoda 2.0 dizell, viti i prodhimit 2004, centrall, xhama elektronik, klim, te kaluara 288.000KM, vetura eshte me tabela te Zvicrres, vetura eshte ne gendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshje.

Shes vikendicat(villat) / Kline

Edonis

Shes vikendicat(villat) me dimnezione 4x4/16m2 perball market "nora" ne Klina jane 5vikendica, 1 recepsion me dimenzion2x3, vikendicat jane te punuara ne Shtator 2016, shiten komplet me te gjith invertarin dhe elementet e sanitaris. Çmimi 12.000€.

Kerkojm dy bashkebanuese

Dërguesi i shpalljes

Kerkojm dy bashkebanuese (f) ne kuader te baneses 90m2 kati i -VII- Rr. Tring Smaili ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, uje24h, banesa eshte e mobiluar komplet.

Mesim shtese

Dërguesi i shpalljes

Ofroj mesim shtese per femije nga çerdhja deri ne klasen e 6. Mesimi mbahet ne shtepi te nxenesit me orar te caktuar bashkarisht. Jam e çertifikuar per mesim te gjuhes Angleze dhe te lendeve te...