TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Shes laptob "asus"

Dërguesi i shpalljes

Shes laptob "ASUS" ne gjendje shume te mire, i perdorur dhe i ruajtur. Çmimi 280€ ose bej nderrim me telefon IPHONE6s

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne butik, market, perkujdesjen e femive ose perkujdesjen e te moshuarve.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si shofer jam 21 vjeçar nga Prishtina shkollen e mesme te perfunduar. kategoria e patent shoferit B

Shes urgjentisht maqinat per shtypshkronje

Dërguesi i shpalljes

Shes urgjentisht maqinat per shtypshkronje si: Binder-book 2005 i blere 7.000€ çmimi per shitje 2.000€ Falc machine e blere 3.000€ çmimi per shitje 1.000€ Maqinat jane ne gjendje shume te mire. 049139456 (viber).