KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes shtepin 140m2 dy katshe / Prishtine

AGJENSIONI RRETHI

Shes shtepin 140m2 dy katshe rruga 27 Nentori lagjja Vranjevc ne Prishtine. Shtepia posedon ne katin -I- sallon, kuzhin, korriodr, banjo, garazh, kati i -II- posedon 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon, shtepia posedon fleten poseduse,...

Shes banesen 147m2 kati i -XIII- / Ferizaj

AGJENSIONI RRETHI

Shes banesen 147m2 kati i -XIII- afer stacionit Policor ne Ferizaj. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, 3 banjo, depo, 3 ballkona, 2 ashnesor funksional, banesa eshte e perfunduar dhe kontrata behet...

Ofrojë punë

Dërguesi i shpalljes

D.p.h Igrishta ofrone pune per kamarier serioz te punoj ne byfe te nje institucioni shtetror, orari 07:30 - 16:00 nga E Hena deri te Premten, e shtune dhe e diele pushim si dhe te gjitha...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Ragno ofron pune per nje ndihems kuzhine i cili ka njohuri ne bruma, samuna, pizza dhe buke, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shum informta...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Fresh Furre e Bakry ofron pune per punetore shitese/arktare ne furre, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojn ne numer telfoni....

Shes Opel Astra H 1.7

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Astra H 1.7 Motorri Japan, CDTI, dizel, viti i prodhimit 2005, manual, ngjyra e hirt metalike, tabela RKS nje vit regjistrim, vetura eshte ne gjendje perfekte me shpenzime shume te vogla, dy çelsa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Narti-a ofron pune per kuzhinierë, ndihmës-kuzhiner/e, kamarier/e, enlarse, orari i punes sipas marrveshjes, pagesa 400€, te interesuarit per me shuem informata te kontaktojne ne numra telfoni, Adresa Magjistralen Prishtinë–Ferizaj tek rrethi i QMI-se.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant & Pishina Wald Haus ofron pune per punetor/e: - Kamarier, - Shankist, - Ndihmes/se Kuzhineri, Te intetresuarit perme shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa Magjistralja Prishtine-Besian ne Vranidoll Prishtine.

Ofroj pune / Vozites Autobusi

Dërguesi i shpalljes

SH P A LL J E PËR PLOTËSIMIN E VENDIT TË PUNËS: - Dy vozitës autobusi në relacionet : Njeri Mihaliq - KEK dhe anasjelltas Njeri Leban - KEK dhe anasjelltas Kushtet e parapara: -...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Burektore Goni ofron pune per punetore/shitese, kushtet e punes jane te mira, orari i punes 8 ore ne dite, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informta rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni....