Shes banesen 65m2 kati i -X- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 65m2 kati i -X- rruga e Shkupit afer SpitalitAmerikan ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa posedon fleten poseduse, çmimi sipas marrveshjes.

Kerkoj bashkbanus/cimera

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkbanus/cimera ne kuader te baneses 67m2 kati i -V- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe iploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.

BLEJ BANES

Dërguesi i shpalljes

Blej banese dy dhomshe deri ne katin e -VII- ne rrugen Ndue Perlleshi lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa duhet te jet pa mobile.

Shes 15 ari traull / Ferizaj

Dërguesi i shpalljes

Shes 15 ari traull te Xhamia lagjja Tasian ne Muhovc Komuna e Ferizajt. Toka posedon rruge, kanlizim, rryme, 3x5 parcela, toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per shum lloje veprimatri, çmimi eshte per...

Shes banesen/apartmanin 72.1m2 kati i -I- / Tirane

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen/apartmanin 72.1m2 kati i -I- rruga Myslym Shyrri 500 metra large qendres ne Tirane. Banesa/apartmani posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, oborr te shfrytezushem. Ku prane baneses ofrohet çdo sherbim i mundshem. Apartamenti eshte i...

Shes banesen 64m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 64m2 kati i -VIII- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, depo/bodrum, ashnesor funksional, banesa është në objektin e NARTEL-it, ku ofrohet siguri me kamera dhe...