Kerkoj bashkëbanuese

Fitore

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 48m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Passat B7, TDI 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Passat B7, TDI 2.0 dizel, viti i prodhimit 2013, te kaluara 80.000Mile, vetura eshte me tabela te USA/Amerikes, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 11.500€ i diskutushem.

Shes banesen 47m2 kati i -III- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 47m2 kati i -III- afër shkollës Daut Bogujevci Bresje ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ndërtesa ka ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim. Ndodhet...