Kerkoj bashkbanues

Hamdi

Kerkoj bashkbnues ne kuader te baneses 65m2 kati i -VI- ne qedner te Prishtines banesa ka dy dhoma kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 35€ per person + shpenzimet.

Shes 5 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 5 ari truall afer shkolles fillore Zenel Hajdini Rr. Janian lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine trualli ka infrastruktur te plote dhe vend i pershtshem per banim. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 72m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 72m2 kati i -VI- Rr. Muharrem Fejza Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, banjo, dy lifta, kendi i lodrave per femi eshte ne oborr te baneses,...

Kerkoj bashkebanuese (F)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkbanuse(f) ne kuader te banese 70m2 kati i -I- lagjja Dradni ne Prishtine banesa posedon dy dhome gjumi, sallon, kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 270€

Kerkoj te bashkbanoj

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj te bashkbanoj me vajza te tjera ne kuader te baneses, lagjja e preferuar jane lagjja e Muhaxhereve ose afer Parkut te qytetit ne Prishtine.