She banesen 76.41m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

She banesen 76.41m2 kati i -II- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, ballkon, wc, lifte, uje24h, kamera, kendi i lojrave per femije. Paguni 10,000€ dhe pjesen e mbetur me...

Shes banesen 52m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 52m2 kati i -IV- afer "eulexit" Lagjja e Spitalit banesa ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, ballkon, bnajo, banesa eshte ndertim i ri per momentin eshte me qira, çmimi 740€ /m2

Kerkoj dy bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj dy bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 60m2 kati i -II- banesa gjindet mbrapa parlamentit te "procreditbanka" ne Prishtine banes aka te gjitha kushtet per banim, çmimi 50€ + shpenzimet tjera.

Kerkoj bashkebanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 75m2 kati i -IV- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, korridor, banjo, ballkon eshte e mobiluar kompolet. Çmimi 40€ + shpenzimet.

Shes ose Jap me qira 3lokale / Gjakove

fitim

Jap me qira ose shes 3zyre 95m2+95m2+100m2 jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut). Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shume...