Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras / Kline

Dërguesi i shpalljes

Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras rruga Ymer Berisha ne qender te Klines. Lokali posedon hapsir pune dhe duke ofruar një pozitë të shkëlqyer dhe një eksponim të mirë nga rruga kryesore. Lokali disponon një...

Shes 33.71 ari trualle / Besian

Dërguesi i shpalljes

Shes 33.71 ari trualle në Fshatin Gllamnik Komuna e Besianes-ishpodjevë. Toka gjindet në buzë rruges magjistrale Prishtinë – Artanë, trualli ka gjërësi 17m, dhe gjatësi 200m. Nuk ndahet por vetem komplet. Toka posedon infrastruktur si...

Jap me qira banesen 50m2 kati i -III-/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 50m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi/dite, dhome dite me kuzhin dhe tryezari, korridor, banjo, depo, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar dhe ka...

Shes banesen 82m2 kati i -I- / Fushe Kosove

AGJENSIONI RRETHI

Shes banesen 82m2 kati i -I- Bresje ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shum te pershtatshem per...

Lagjja Qetësia

Lagjja Qetësia

Vendi i Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383 43 538 539 https://www.facebook.com/people/Lagjja-Qetsia/100083602604537/?sk=photos

Shes 6.95 hektar toke / Kastriot

AGJENSIONI RRETHI

Shes 6.95 hektar toke ne Fshatin Breznic Komuna e Kastriotit/ishobiliq. Toka eshte e cilesuar si toke bujqesore dhe eshte e pershtatshem per shum lloj veprimtari bujqesore. Toka ka fleten poseduse, çmimi sipas marrveshjes. Për informata...

Shes 22 ari truall ne Llapnasellë/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 22 ari truall ne Llapnasellë/Çagllavic ne Prishtine. Trualli eshte i pershtashemper shum lloje veprimatri dhe eshte ne nje vend shum te pershtashem per biznes, trulli posedon dokumentacione te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.