Jap me qira banesen 60m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VI- afer rruges kryesore ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin...

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VII- afer rruges kryesore ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Është...

Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras / Kline

Dërguesi i shpalljes

Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras rruga Ymer Berisha ne qender te Klines. Lokali posedon hapsir pune dhe duke ofruar një pozitë të shkëlqyer dhe një eksponim të mirë nga rruga kryesore. Lokali disponon një...