Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras / Kline

Dërguesi i shpalljes

Shes Lokalin 100m2 + 70m2 teras rruga Ymer Berisha ne qender te Klines. Lokali posedon hapsir pune dhe duke ofruar një pozitë të shkëlqyer dhe një eksponim të mirë nga rruga kryesore. Lokali disponon një...

Jap me qira banesen 97m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 97m2 kati i -III- rruga Nene Tereza me qasje ne rrugene kryesore ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo/shpajz, dy ballkon, ashensor funksional, banesa...

Shes banesen 113.8m2 kati i -V- Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 113.8m2 kati i -V- rruga Kuvendi i Lezhes afer Ambulantes se re ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, korridor, banjo, wc, ballok, shpajz/depo, banesa eshte ne nje...

Jap me qira banesen 57m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 57m2 kati i -IV- lagjja Areberi/ishdragodan ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, ballkon, garazh per automjete, banesa ka pozicion tejet te pershtatshem per banim, e mobiluar...

Jap me qira banesen 75m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 75m2 kati i -VII- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe...