Jap me qira banesen 70m2 kati i -V-/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 70m2 kati i -V- Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar, çmimi 300€.

Jap me qira objektin 1.300m2 3katesh+bodrum/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira objektin 1.300m2 3katesh+bodrum ne rrugen kryesore Rruges per Germi ne Prishtine. Objekti posedon hapesira pune, banjo, ashensor, parking para objekti, objekti eshte i pershtatshem per shum lloj veprimtari biznesi, si ordinanc, market...

Jap me qira banesen 70m2 kati i -I-/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- rruga Deshmoret e Kombit lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, depo, dy ballkona, nxemje qendrore te qytetit, banesa...

Jap me qira banesen 60m2 kati i -II-/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi,...

Jap me qira banesen 85m2 kati i -IV-/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 85m2 kati i -IV- Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, hapesir gjelbruese para baneses, qerdhe femijve...