Shes trakë vrapimi

Dërguesi i shpalljes

Shes trakë vrapimi ZIPRO. Mat shpejtesinë, distancën, kohën dhe kaloritë e shpenzuara. Në gjendje perfekte. Çmimi 250€.

Shes ora / Smart watch Q12

Medin

ZBRITJE FINALE-Smart watch Q12 me Gps për fëmijë 1 copë për vetëm 15.99€ 2 copë për vetëm 29.99€ - Dhurata me e bukur per femijet Ora ju mundeson : - Lokalizimin e Vendndodhjes - Telefonata...

Shes 4 aparata per espresso

Dërguesi i shpalljes

1. Bosch Verocup 300 automatik, me mulli (funksional). 2. Delonghi EC820, me dozer dhe elementet percjellese. Me pak se 1 vit i perdorur (funksional). 3. Dy Krups aparata me dozer (nuk jane funksional). Çmimi per...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin komplet, nje shumic e rrobave/mallit eshte nga Suedia dhe super kualitet, raftat jane ne gjendje te rregullt, te intresuarit per me shum informacione te kontaktoni ne numer telefoni. Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.

Shes paisje per sallon bukurie

Dërguesi i shpalljes

Shes komplet paisjet per sallon bukurie si, rafta, tavolina, shtrat, karriga etj, per me shum informacione rreth paisjev na kontaktoni ne numer telefoni. Adresa ne qytetin e Pejes. Info: +383 44 238 650

Shes bicikleten Bafang E-Bike 28"

Dërguesi i shpalljes

Shes biciklla me rrym denver, bateria bafang, pjeset shimano acera. Rrotat 28inch. Eshte ne gjendje te shkelqyeshme. Çmimi 450€ i fundit, i panegocionueshem.

Shes dy Helmeta Shark

Dërguesi i shpalljes

Shes dy Helmeta Shark, helmetat jane pothuejse te reja, nje helmet eshte blere 250€, çmimi qe une e shes eshte 150€.

Shes 2 Trotinetat Hoodax

Dërguesi i shpalljes

Shes 2 Trotinet elektrik, trotinet kane fuqi nga 2 X 2800W=5600W. Trotinetat skane problem per ngjitje ne lartesi, trotinet arrijn shpejtesin deri 100 klm ne ore. Gomat i kane me ajer pra skan nevoj me...