BIO SHOP MATERIAL

Dërguesi i shpalljes

Bio shop material per shitje si, vajra, embelsiar, erza per gatime, mjalt, vitamina, çaje te ndryshem etj, te gjitha keto jane te prodhuara ne menyr natyrale. Adresa afer Hamamit ne qender te Prizrenit.

Shes Invertarin per Massagesa

Dërguesi i shpalljes

Shes komplet invertarin per Massages si: - 2 Kreveta - 3 Pasqyre - 4 Dyer Te Bardha - 7 Lleda Te Mdhaj - 3 Gjama Statik Per Banjo - 1 Recepcioni - 4 Kreveta Ku...

Shes paisjet e lokalit

Dërguesi i shpalljes

Shes paisjet e lokalit si rafta, kukula, rroba, pasqyre, tavolina, e shume pjes te tjera percjellse te lokalit, çmimi sipas marreveshjes. Adresa Rruga B ne Prishtine.

Shes veturen per femi

Dërguesi i shpalljes

Shes veturen per femi firma Pilsan, vetura eshte shum pak e perdorur, femijet mund ta vozitin nga mosha 2-5 vjeç, baterin e ka te pa perdorur te re, çmimi 150€

Shes Hartë Druri 3d LED

Dërguesi i shpalljes

Shes harta te prodhuara nga druri. Ndriçoni hapësirën tuaj me një prej produkteve më unike në treg! Është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të shtuar një prekje të natyrës në ambientin tuaj. Harta është e...

Shes bicikleten elektrike

Dërguesi i shpalljes

Shes bilcikleten elektrike eshe me bateri dhe eshte e ardhur nga Zvicra, bicikleta eshte me dy motorra dhe ka te kaluara vetem 77 kilometra, bicikleta arrit shpejtesin deri ne 55 km/h, te interesuarit per me...

Shes paisje per sallon

Dërguesi i shpalljes

Shes tavolinen e pune per thonj, nje aspirator per me thith pluhurin, nje Furr UV/lled dhe nje drit/llamp gjat punes me thonj. Te gjitha keto jan të perdorura vetem 1 muaj. Adresa Lipjan.