Shes karrocen

Dërguesi i shpalljes

Shes karrocen per femije ne gjendje shume te rujatur, karroca posedon edhe disa paisje percjellese.

Shes 3 pasqyre

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 pasqyre ne gjendje te mire pune, dy pasqyre jan per flok dhe nje per grim me drita, çmimi eshte 100€. Adresa Fushe Kosove.

Shes pikture origjinale me vaj

Dërguesi i shpalljes

Shes pikture origjinale e punuar me ngjyr/boj vaji. Permasat 100cm me 80cm, piktura eshte e pershtatshme per çdo ambient, çmimi 450€. Adresa Tirane ose Prishtine.

Shes inventarin

Shpresa Karabeg

Shes inventarin e lokalit(butik), përmban mbajtëse për rroba të gjata e të shkurta me dollapa dhe rafta, raft për qorapa, bizhuteri, të mbrendshme etj. Jan të punuara me hekur dhe full mediapan.

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin i gatshem per pune, bilardo, pikado, tv, kafe aparat, frigo, zerim, kamera 8mpx, alarm, i gjith inventari eshte i ri, çmimi sipas marrveshjes.

Shes bicikleten Gravel Focus Al APex Paralane

Dërguesi i shpalljes

Shes bicikleten GRAVEL Focus Apex Paralane Al, pothuejse e re, bicikleta eshte e madhesise M me kornize alumni por me fork(vilushk)Karbonit, pjeset i ka Sram Apex me 11 shpejtesi -11x34T dhe 44T, gomat Shwalbe G-One...

Shes revista, gazeta

Dërguesi i shpalljes

Shes numra te ndryshem te revistave, gazetave dhe Libra, si Teuta,Flatra,Imedica,Kosovarja,OK Kids, Gazeta me shumicë dhe pakicë, çmimi 50€

Shes paisjet e Estetikes

Dërguesi i shpalljes

Shes te gjitha paisjet te Estetikes si shtratein per estetike per tretmane lekure, karriga per pedikyr, karriga per larje te flokeve, tavolina per manikyr plus gjitha produkete per tretmane lekure.