Shes matsen/vagen

Dërguesi i shpalljes

Shes matsen/vagen e perdorur por ne gjendje te rregullt, çmimi 250€. Adresa lagjja Mati-1 ne Prishtine.

Shes karrocen

Dërguesi i shpalljes

Shes karrocen per femije ne gjendje shume te rujatur, karroca posedon edhe disa paisje percjellese.

Shes 3 pasqyre

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 pasqyre ne gjendje te mire pune, dy pasqyre jan per flok dhe nje per grim me drita, çmimi eshte 100€. Adresa Fushe Kosove.

Shes pikture origjinale me vaj

Dërguesi i shpalljes

Shes pikture origjinale e punuar me ngjyr/boj vaji. Permasat 100cm me 80cm, piktura eshte e pershtatshme per çdo ambient, çmimi 450€. Adresa Tirane ose Prishtine.

Shes inventarin

Shpresa Karabeg

Shes inventarin e lokalit(butik), përmban mbajtëse për rroba të gjata e të shkurta me dollapa dhe rafta, raft për qorapa, bizhuteri, të mbrendshme etj. Jan të punuara me hekur dhe full mediapan.

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin i gatshem per pune, bilardo, pikado, tv, kafe aparat, frigo, zerim, kamera 8mpx, alarm, i gjith inventari eshte i ri, çmimi sipas marrveshjes.

Shes bicikleten Gravel Focus Al APex Paralane

Dërguesi i shpalljes

Shes bicikleten GRAVEL Focus Apex Paralane Al, pothuejse e re, bicikleta eshte e madhesise M me kornize alumni por me fork(vilushk)Karbonit, pjeset i ka Sram Apex me 11 shpejtesi -11x34T dhe 44T, gomat Shwalbe G-One...

Shes revista, gazeta

Dërguesi i shpalljes

Shes numra te ndryshem te revistave, gazetave dhe Libra, si Teuta,Flatra,Imedica,Kosovarja,OK Kids, Gazeta me shumicë dhe pakicë, çmimi 50€