Shes Biznesi / Salon Ondulimi

Dërguesi i shpalljes

Shes Biznesi / Salon Ondulimi Biznesi ka lokacionin te pershtatshem dhe mjaft te frekuentuar ne qender te Prishtines, me saktesisht ne lagjen Dradania (afer Bill Clinton). Saloni eshte nje kat e gjysme, i dizajnuar nga...

Shes Flok

Dërguesi i shpalljes

Shes floket me shnolla te ndara ne 5 pjese, floket jan origjinale mund te hekurosen, feniraten, ngjyrosen, etj te blera 1708 i shes me nje çmim shume te volitshem, per me shume info me kontatoni.

Shes Fustana

Dërguesi i shpalljes

Shes mbi 400 fustana nuserie si dhe veshembathje te perditshme me çmim shume te volitshem, per informata me te hollesishme ju lutem na kontaktoni ne numra telfoni.

Shes Fustana

Dërguesi i shpalljes

Shes mbi 400 fustana nuserie si dhe veshembathje te perditshme me cmim shume te volitshem. Per informata me te hollesishme ju lutem na kontaktoni.

Shes Biznesin Butik

Yll

Shes Biznesin me komplet invertar. Butik me veshje femrash/outlet marka te njohura nga Usa dhe EU, Biznesi eshte i pershtatshem per StartUp(fillestar) gjithashtu ne oferte perfshihet dhe Instagrami aktiv me kliente te mire dhe te...