Shes Biznesin Butik

Yll

Shes Biznesin me komplet invertar. Butik me veshje femrash/outlet marka te njohura nga Usa dhe EU, Biznesi eshte i pershtatshem per StartUp(fillestar) gjithashtu ne oferte perfshihet dhe Instagrami aktiv me kliente te mire dhe te...

Shes bicikleten

Dërguesi i shpalljes

Shes bicikleten statike profesionale, me tastiere funksionale, me shume lloje te ushtrimeve, bicikleta eshte e importuar nga Zvicra, ne gjendje perfekte, çmimi sipas marrveshjes.

Shes oren

Dërguesi i shpalljes

Shes oren e dores firma Garmin Vivoactive 4, ora eshte e perdorur, çmimi sipas marrveshjes.

Shes oren e dores

Dërguesi i shpalljes

Shes oren e dores marka André Belfort ne gjendje te rregullt, çmimi i blerjes se ores eshte 1.300€ por e shes me nje çmimi te volitshem.

Shes bicikleten CARRERA

Dërguesi i shpalljes

Shes bicikleten te markes Italiane Carrera, madhesia e kornizes se bicikletes eshte L, ndersa madhesia e gomave eshte 28. Te gjitha pjeset i ka original te brendit Shimano ndersa ulesen e ka Bonzer. Bicikleta nuk...

Shes xhaketn

Dërguesi i shpalljes

Shes xhaketen marka Micheal Kors, firme Amerikane, numri i xhaketes eshte S, xhekta eshte bler 150$ e shes per 50€. Adresa qyteti i Pejes.

Shes karrocen/kolicen

Dërguesi i shpalljes

Shes karrocen/kolicen per femi/binjake shume e rujtur, firma Peg-Perego, modeli Aria shume e perdorshme edhe per lift pothuajse e re, çmimi sipas marrveshjes.