Shes bocat e oksigjenit

Dërguesi i shpalljes

Shes bocat e oksigjenit 20 litreshe, bocat jane ne gjendje te rregullt, per me shume informata ne kontaktoni ne numer telfoni.Kontakti nga ora 09:00h deri ne ora 14:00h.

Shes invertarin per Zyre

Dërguesi i shpalljes

Shes 50 tavolina pune dhe nje raft/regal per zyre, te gjitha jane ne gjendje shume te mire. Te interesuarit per me shum informacione te kontaktojne ne emil adres ose ne numer konmtaktues.

Shes makine/mullirin

Dërguesi i shpalljes

Shes makine/mullirin per blurjen e kafes turke, çmimi sipas marrveshjes. Adresa afer Hamamit ne qender te Prizrenit

Shes makineri per dyer dhe dritare

Dërguesi i shpalljes

Shes makinen per dyer dhe dritare salduese, 4 kokeshe dhe CNC pastruese dhe Makina per larjen e xhamave dhe LOW-E (lavatriqe). Per me shum informata shets na kontaktoni ne numer telfoni

Shes fabriken

Dërguesi i shpalljes

Shes fabriken per prodhimin e kepurdhave, fabirka posedon te gjitha paisjet si friza, rafta, klima, etj, fabrika eshte ne gjendje pune, çmimi sipas marrveshjes. Adresa Prishtine.

Shes shtyllat e betonit

Dërguesi i shpalljes

Shes shtyllat e betonit te arminuar, dimenzionet e shtyllave jane 8 x 8 x 250 cm. Shtyllat jane me 4 fije armature. Sasia 2500 copa, çmimi per cope eshte 2.5€/cope, nuk shiten me pak se...