Shes "makinen"

GebeCompany

Shes makinen per prerjen "(Furnirit/ETIENNE NK)" makina është ne gjendje te rregullt e ardhur nga Zvicrra. Adresa: "GEBE COMPANY" Peje-Kosove

Shes makinen firma "grass"

GebeCompany

"GEBE COMPANY" shes makinen firma "grass" e cila perdoret per shpuarjen e bagllameve, makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvicrra. Ne mund te ju ofrojm edhe makineri te llojeve te ndryshme.

Shes Gjenerator(agregat)

Dërguesi i shpalljes

Shes Gjenerator(agregat) ne gjendje perfekte. - Firma "AKSA" * Modeli: AJD 33 * Derivati: Nafte * PrimeKVA: 28 * StandbyKVA: 33 * Volts: 231/400 * Hz: 50 * Operimi: Automatik

Shesim garazha + pushimore kopshti

Dërgues i shpalljes

Shesim dhe montojm garazhe-pushimore kopshti"Smart Garage" i forte, i sigurte dhe me nje dizajn te kendshem. "Smart Garage" ofrohet ne disa versione. Adresa: Bulevardi Bajarm Curri/Rr.Komuna e Parisit / Tirane - Shqiperi Mob:+35569 52 79...

Shes produkte natyrale

Dërguesi i shpalljes

Shes produkte natuyrale - sheruse si: * Kudret Nar Me Mjaltë 230gr * Përzirje Për Prostat (Me Fara Selinë) * Përzirje Kudret Nar dhe Damla Sakiz * Mjaltë Me Xhenxhefil (Ginger 350gr).

Shes karrocen per femi

Dërguesi i shpalljes

Shesim karrocën nga marka me renome "Stokke" karroca është në 3 pjesë dhe mund të përdoret qysh nga dita e parë e lindjes së foshnjës suaj. "Stokke" si kompani është kompania nr.1 sa i përket...

Shes materialin e shtepis dhe mobile

Dërguesi i shpalljes

Shes materialin e shtepis dhe mobile si: * Dritare dhe dyer te "plastikes" * Kubeza te betonit * Mbrojtese te metalta (gilindera) * Dyer te brendeshme * Tavolin * Saniteri te banjos Adresa: Lagjja Matiqan...