Ofroj pune / pastruse

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje punetore/pastruse 1 her ne javte nga ora 09:00h deri ne ora 17:00h, pagesa sipas marrveshjes. Te interesuarat per me shum informacione reth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga Trepça...

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet e salloni si kauqat dhe tavoline me nje çmimi te volitshem. Adresa lagjja Mat ne Prishtine.

Kerkoj bashkëbanuese

Fitore

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 48m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.