Shes Mercedes 409

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes 409 3.0, dizel, viti i prodhimit 1990, me 16 ulese, registrim i skaduar, automjeti eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 1.800€.

Shes Audi A4 2.0 TDI

artan

Shes Audi A4 2.0 TDI, viti i prodhimit 2015, automatik, te kaluara 250.000KM, vetura eshte ne gjendje shume te mire, çmimi 15.000€.

Shes Mercedes Benz 2.0 Dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes Benz 2.0 Dizel, viti i prodhimit 2010, ngjyra e bardhe, automatik, senzora para dhe mbrapa, senzor shiu, Cd player-aux, komand ne timon, klimatronik 2 sezonal, liber servisi, goma te reja, servisin te sapo...

Shes Renault Clio 1.5 TDCI

Dërguesi i shpalljes

Shes Renault Clio 1.5 TDCI, viti i prodhimit 2005, vetura eshte ne gjendje te mir, nga ky model nuk kan problem me dizne, vetura eshte e sapo servisuar, çmimi 1.700€ i diskutushem.

Shes Seat Ibiza 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Seat Ibiza 1.9 dizel, viti i prodhimit 2002, vetura e ka regjistrimin e skaduar, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Land Rover

Halil

Shes Land Rover freelander 2, viti i prodhimit Korrik 2010 Automatik, 4x4, Xhama Elektronik, klima, airbag, abs, servo, esp, sensor Radion shumë te mirë me komandë në timon/vollan kamer për mbrapa kur vozit gjendje te...

Shes Opel Corsa 1.3 Dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Corsa 1.3 Dizel, viti i prodhimit 2010, ngjyra e hirt, te kaluara 280.000KM te garantura, regjstrim ka edhe 10 muaj, 4 goma te veres+rezerva, i sapo servisuar, hargjime te vogla 4-4.5 litra ne...

Shes Renault

Dërguesi i shpalljes

Shes Renault Scenik 1.6 benzin 16v, viti i prodhimit 2003, vetura e ka defekt rrypin dhemzor, çmimi 1.100€.