Shes VW Touran 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Touran 2.0 TDI, viti i prodhimit 2017, manual, te kaluara 76.000KM, 7 ulse, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 15.000€

Shes Mercedes A clas

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes A Clas 168.Disel CDI, viti i prodhimit 1999, RKS deri ne muajin Shkurt 2022, central, Abs, Airbeg, dritare elektrike, Servo, Radio mp3, automjeti eshte ne gjendje shume te mir, i mirbajtur djith mon...

Shes VW Passat 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Passat 2.0 TDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e zez, vetura ka timon Anglez, vetura eshte ne gjendje te rregullt, veturene shes per pjes, çmimi 3.600€

Shes Audi A4 2.7 dizel,

Dërguesi i shpalljes

Shes Audi A4 2.7 dizel, viti i prodhimit 2008, transmetusi automatik, xenon, dy parë goma, libër të servisit, regjistrim deri me datën 13.01.2022, vetura nuk është hipotekë dhe mund të përkthehet menjëherë, gjendja e veturës...

Shes Mercedes Benz 220

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes Benz 220 paket AMG, viti i prodhimit 2007, regjistrimi i pare eshte me 01/2009, te kaluara 160.000KM, çmimi 10.000€ nuk bej nderrim.

Shes VW Golf 6, 1.6 TDI,

Dërguesi i shpalljes

Shes Volkswagen Golf 6, 1.6 TDI, viti i prodhimit 2010, manual, vetura posedon liber servisin, veture eshte ne gjendje perfekte, çmimi 8000€ i diskutushem.

Shes Motorrin Kros Husqvarna

Dërguesi i shpalljes

Shes Motorrin Kros Husqvarna 125cc, viti i prodhimit 2013, posedon regjistrim deri ne Korrik 2022, motorri ka defekt ne elektrik nuk tregon kilometrat, nuk e ka pedalen e nderrusit te shpejtesive, prodhim Suedez, motorri posedon...