Shes VW Golf 6, 1.6 TDI,

Dërguesi i shpalljes

Shes Volkswagen Golf 6, 1.6 TDI, viti i prodhimit 2010, manual, vetura posedon liber servisin, veture eshte ne gjendje perfekte, çmimi 8000€ i diskutushem.

Shes Motorrin Kros Husqvarna

Dërguesi i shpalljes

Shes Motorrin Kros Husqvarna 125cc, viti i prodhimit 2013, posedon regjistrim deri ne Korrik 2022, motorri ka defekt ne elektrik nuk tregon kilometrat, nuk e ka pedalen e nderrusit te shpejtesive, prodhim Suedez, motorri posedon...

Shes Audi A6 3.0 TDI QUATRRO S-LINE PLUS paket

Dërguesi i shpalljes

Shes Audi A6 3.0 TDI QUATRRO S-LINE PLUS paket, viti i prodhimit 2019, S-line exterior, S-line interior, S-line armotizimin magnetic ride, S-line fellnet, Bang&olufsen sistemi i zerit, emergency call system, dritat Led matrix, ekran digjital...

Shes Peugeot 407 2.7 HDI V6 Coupe

Dërguesi i shpalljes

Shes Peugeot 407 2.7 HDI V6 Coupe, viti i prodhimit 2007, automatic, navigacion, JBL Sound system fabrikisht, ulese te lekures me nxemje, full extra, vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, servista e perfunduar extra, vetura...

Shes VW CADDY 1.6 TDI

Grand

Shes VW CADDY 1.6 TDI, viti i prodhimit 2021, Model Life RONCALLI, te kalura 140.000KM, 75Kw-105ps manual 5+R, 5 ulese, On-bord kompjuter ABS, pasqyret me rregullium elektrik, xhamat me mbyllje elektonike, klimatronik, xhamat te zi...

Shes VW Pasat B7 1.6 TDI R-line

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Pasat B7 1.6 TDI R-line, viti i prodhimit 2014, perde mbrapa fabrkisht, xhama te erresuar nga prodhusi, ulese me nxemje, kilometra te garantuara, manual me 6 shpejtsi, senzora te parkingut, kamer mbrapa, pasqyret...

Shes VW Golf 2 benzin+plin

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Golf 2 benzin+plin, viti i prodhimit 1986, vetura eshte ne RKS i skadura, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Opel Meriva 1.7 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Meriva 1.7 dizel, viti i prodhimit 2005, ngjyra e zez, vetura i ka shpenzimet shum te vogla, vetura nuk ka nevoj per as nje investim, 7 vite nje pronar, çmimi sipas marrveshjes.

Auto Polish Y-S

Dërguesi i shpalljes

Auto Polish Y-S / Bëjmë polir të veturave dhe dritave si dhe qeramik. Adresa Lagjja e spitalit ne Prishtine

Shes motorrin/skuter Elektrik

shpetim hajdari

Shes 2 motrra/skutera elektirk firma Segway Max G30, viti i prodhimit 2021, skuterat posedojn dokumentacion te rregullt dhe i shes nadmas, çmimi sipas marrveshjes.