Kerkoj pune

Remi Shala

Kerkoj pune si shankist ose kamarier kam perovoj pune si kamarier 10 vite kurse si shankist kam 6 vite pervoj pune. Jam familjar

Ofroj pune per Frizere

Dërguesi i shpalljes

Studio "LA Belle Beauty" ofron pune per nje frizere, kanditaja duhet te ket përvoj pune ne premje, ngjyrosje, shatir, frizura, fenirim, te jetë e gatshme te punoi në staf dhe studio te kategoris se Nalt....

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si frizere per femra ose mirmbajtese e puneve te shtepis-baneses ne Fushe Kosove ose Prishtine

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Bejme Perkujdesjen per femijet tuaj ne banesen tone ne rrugen "Zenel Salihu" te shkolla fillore "Elena Gjika " ne Prishtine. Orari i perkujdesjes nga e Hena deri te Premten nga ora 07:30h deri 16:00h. Çmimi...

Ofroj pune per 3 punetore (f)

Dërguesi i shpalljes

Mobileria "DI CASA" ofron pune per 3 punetore (f), orari i punes 8 ore pune, pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Magjistralia Prishtine-Ferizaj kilometri i 3

Kerkojë punë

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si kamarier kam perovoj pune 1 vjeçare kam te perfunduar shkollen e mesme ne drejtimin hoteleri dhe turizem tani jam ne fakultet ne vitin e par.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Creative Communications" ofron pune per punetor/e me njohuri te gjuhes Gjermane dhe te jen te perpiket per pune. * Paga fixe 350€ bruto deri 100 Klienta ne Muaj. * Paga fixe 600€ bruto deri 120...

Kerkoj pune si Mesuese private

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mesuese private per femijet e klasave 1-5 . Orari i punes pas ores 17:30h pasiqe paradite jam e zene me femije tjere. Mesimi mbahet ne shtepite e juaja . Pagesa me marreveshje...