Shes 4.30 ari truall / Prishtine

AGJENSIONI RRETHI

Shes 4.30 ari truall Rruga B ne Prishtine. Toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per ndertime te larta, per momentin koeficienti eshte 2.4, çmimi sipas marrveshjes. Per informata me te hollesishme na vizitoni...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Auto Larje Diari ofron pune per dy punetor, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shum informta rreth punes te kontaktojne ne numer tefloni. Adresa Germi ne Prishtine.

Jap me qira shtepin nje katshe 110m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira shtepin nje katshe 110m2 lagjja Kalabri/Emshir ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma, sallon, kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, shtepia eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, oferta vlen per familjar dhe...

Ofroj pune / administrative ne lokal

Dërguesi i shpalljes

Posta Express është postë private që operon në treg tash e 13 vite, e njohur poashtu si posta më shërbimin më professional në vend. Në mënyrë qe t’i përgjigjemi kërkesave të klientëve tanë, ne po...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Kompania ERIONI ofron pune per punetor per montimin kubezave te betonit, personat e interesuar duhet te ken pervoj pune ose pa pervoj pune, orari dhe pages asipas marrveshjes, personat e interesuar per me shume informacione...

Ofroj pune / Arkatare

Dërguesi i shpalljes

DIELLI Market ofron 3 vende pune si arkatar/e. Kushtet e punes jane te gjitha sipas ligjit ne fuqi plus benefite tjera. Te interesuarit te lajmrohen ne piken tone ne Prishtine ose te apliokojne edhe online....