Shes Gaming Laptop ROG Strix G16 RTX 4070

Dërguesi i shpalljes

High-end-Gaming-Laptop. Gaming with Raytracing!!! RTX 4070!!! OG Strix G16 (2023) G614 - G614JI-N3124W Cmimi i pa diskutushem! 1.600€ Laptopi eshte ne gjendje shume te mire, eshte blere ne fillim te dhjetorit 2023. 13th Gen Intel®...

Shes dy kompjutera/Llaptop

Dërguesi i shpalljes

Shes dy kompjutera/Llaptop, shum pak te perdorur por pa defekte, i vogli eshte pothuajse i ri, kurse i madhi e ka vetem nje defekt pa baterin ose pa adapter te mbushjes nuk bene, çmimi 80€...

Shes kompjuter gaming

Dërguesi i shpalljes

Shes Kompjuter GAMING: Case: Prime RGB MID TOWER CASE Procesori: Intel core i5-10400F [email protected] up to 3.90Ghz Ram Memory: 16Gb Hdd: 500gb + Ssd 240gb Kingston GPU: Nvidia Geforce GTX 1660 Super 6GB (Share memory...

Shes Printer Scaner

Dërguesi i shpalljes

Shes Printer Scaner firma Epson L3050 ne gjendje te mir shume pak i perdorur, çmimi sipas marrveshjes. Adresa Gjakove.

Shes TV

Dërguesi i shpalljes

Shes Televizorin 43 inch eshte i perdorur mirpo ne gjendje te mire, telekomanden/digitron nuk ka dhe nderpresi i fikjes eshte thyer por fiket dhe ndezet me standby button. Tavolina eshte ngjendje shum te mire.

Shes SSD

Dërguesi i shpalljes

Shes SSD, shpejtesia 6Gb/s, kapaciteti 256 GB, SSD eshte ne gjendje shum te mire. Çmimi sipas marrveshjes.