Shes Printer Brother MFC-J6920DW

BesimHoxha

Shes printer fotokopje (all in one, Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) firma Brother MFC-J6920DW i pershtatshem per studio te arkitektures dhe ndertimtaris si dhe per office. Prinsterin e shes...

Shes llaptopin firma Asus

Dërguesi i shpalljes

Shes llaptopin firma Asus core I5 7th Gen 8 GG, Ram 480 SSD, 620 Grapic, llaptobi eshte i perdoren vetem 2 jav shum i rujtur, çmimi i blerjes 580€ ka garancion 10 muja, qant, mouse,...

Shes tableten 8 GB, firma "LENOVO"

Dërguesi i shpalljes

Shes tableten 8 GB, firma "LENOVO", tableta ka garancion 2 vite, mban baterin 13 ore, tableti eshte modeli i fundit dhe eshte i perdorur vetme dy muaj, çmimi 66€

Shes kompjuterin

Dërguesi i shpalljes

Shes kompjuterin firma dell xeon workstation T5500, intel (R) xeon (R) cpu E5640 2.67 (8) Cpus, Ram 24, grafik 2 GB AMD radeon hd 7870, monitor HP (19inch), (lojrat fortnite pubg cs go)

Shes laptopin Samsung

Dërguesi i shpalljes

Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE me performanca: 39,6 cm (15,6 inch) ekran, Intel Core i7 2670QM, 2,2GHz, 8GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GT 540M, DVD-ROM laptopi eshte i ruajtun dhe nuk ka asnje problem. Bateria punon...

Shes printerin

Dërguesi i shpalljes

Shes printerin i ardhur nga Gjermania, vetem ngjyren e tonerit e ka ne perfundim. Çmimi 20€ i pa diskutushem.

Shes Game Pc

Dërguesi i shpalljes

Shes Game pc me keto performanca: * Intel skull Corporation DP67BG * Intel Core i7 2600 3.4 ghz 4 core 8 threads * Ram 8 gb DDR3 * Grafika : Gainward GeForce GTX 580 GOOD...