Shes LLED

Dërguesi i shpalljes

Shes te gjitha llojet e lledit, Garancion 3 vite Per Qytet, Televizion Studio, Restorante, Butik etj Ekipi jone eshte gjithmone ne perkujdesje Me studio gjendemi ne Prishtine

Shes te gjitha llojet e ndriçimit per TV

Dërguesi i shpalljes

Shes te gjitha llojet e ndriçimit Per FILM, Reklam, Studio Televizion etj Super kualitet Garancion 2 vite Led panel 300W, 200w, 100w Focus light Led 400w, 200w Focus Light Warm 2000W Beam 17R, 18R

Shes TV

Dërguesi i shpalljes

Shes TV LG 32 inch, televizori eshte ne gjendje perfekte, grafit te shkelqyer, çmimi 150€

Shes Llaptob

Dërguesi i shpalljes

Shes llaptopin ne gjendje shum te mire, llaptopi eshte i perdorur 8 muaj, çmimi sipas marrveshjes.

Shes TV

Dërguesi i shpalljes

Shes TV firma BLUSONIK 32, me garancion 6 muaj, çmimi 85€, Adresa lagjja Mati-1 ne Prishtine.

Shes Xbox3, 360

Dërguesi i shpalljes

Shes Xbox3, 360 i ardhur nga Anglia, xbox posedon disa lojra te veta edhe disa cd origjinal, çmimi 110€

Shes 3 PC firma DELL

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 PC firma DELL komplet, kompjuterat jane te perdorur shume pak 3 muaj, i kam blere vet dhe montuar vet, punojne shume mire dhe jane shume te shpejte. Perfomancat e tyre jane: CPU i5-3350...