Shes kompjuterin

Dërguesi i shpalljes

Shes PC per lojra, Processor Intel(R) Core(TM) i3-4130 CPU @ 3.40GHz / RAM 8.0GB DDR3, GPU NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, Space Hdd 450gb, çmimi sipas marrveshjes. Adresa rruga Xhavit Ahmeti ne Prishtine.

Shes laptobin

Dërguesi i shpalljes

Shes laptobin firma Toshiba me Windows T, kompjuteri eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 100€.

Shes disa PC/kompjuter / i5 - i3

Dërguesi i shpalljes

Shes disa PC/kompjuter me monitor, ups dhe vetem monitora dhe me te gjitha paisjet shtese dhe te pa perdorur. Processor Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU 3.20GHz Installed Memory RAM: 8.0 GB, System type: 64 Bit Operating...

Shes Pc Gaming

Dërguesi i shpalljes

Shes Pc Gaming i5 gjenerata 9 kartela grafike 2070GTX MSI Monitori 240hz, me garancion te gjitha, çmimi sipas marveshjes.

Shes Pc

Dërguesi i shpalljes

Shes PC komplet i3-2100 cpu 3.10 GHz, gjenerata 2t harddisk 500gb ssd 128gb performancat, shtepiza vjen me tastier yenke lled, maus, mauspad razer Galiathus i ri philips 22 insh 60herca, çmimi 260€ i pa diskutushem.

Shes Pc Gaming

Dërguesi i shpalljes

Shes Pc Gaming Low End, Csgo e ka deri 100 Fps low, Rocket League deri 120 Fps low, Gta 2 30/40/50, Core 2 Quad Q9400 2.6 GHZ, 7Gb Ram, Nvidia quadro Fx 1800, 500Gb Drive,...

Kamera Siguri per shtepi, banesa, lokale

Dërguesi i shpalljes

Kamera të sigurisë për shtëpi, lokale, banesa me monitorim nga telefoni apo smartphone i juaj. Nga brendi i njohur HIKVISION.Në ofertë është i përfëshirë edhe montimi i tyre.Ne garantojm për origjinen e produkteve të ofruara....

Shes laptobin Dell Latitude E6410

Bleon

Shes laptobin Dell Latitude E6410, Intel core i5 M520 2.40 GHz with Turbo Boost to 2.94 GHz, 2GB DDR3 SDRAM, 500 GB HDD, 14'1280x800(WXGA), AC adapter:90W Windows 10 Home, çmimi 100€.