Shes TV LG

Edi

Shes TV LG 32LC3R-ZJ (40inch), i ardhur nga Zvicra, shum pak i perdorur punon ne gjendje te rregullt. Ka edhe pajisjen shtes per HDMI, po ashtu edhe kontrolluesin(digitronin). Çmimi 100€

Shes Xbox One S,

Dërguesi i shpalljes

Shes Xbox One S, prodhimi i fundit i X Boxit, vjen me gjostikun e tije origjinal, dhe lojen BATTLE FIELD 5, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Ndriçim

Dërguesi i shpalljes

Shesim NDRIÇIM per Televizion dhe Film • Te gjitha llojet • Super kualitet • Super oferte • Mbeshtetje nga ekipi jone ne perzgjedhje dhe pastaj

Shes Nintendo Wii

Bleon

Shes Nintendo Wii e ardhur nga Zvicra, nintendo eshte e kompletuar me te githa pajisjet tjera, adapterin , senzorin, kabllen konektuese dhe posedon nje cd me lojera te ndryshme si tenis, bowling, atletike, golf, baseball,...

Shes Laptop Lenovo ThinkPad

Dërguesi i shpalljes

Shes Laptop Lenovo ThinkPad Intel Core i7-4600M PRO, 16GB RAM, 240 GB SSD, HD+ 14, 16/9, 1280x720px, NVIDIA Optimus, Windows 10 Pro, Dual Core, dritë LED, ekran me diagonale 35.5cm, adapter. Çmimi 210€

Shes 10 kompjutera Gaming Pc

Dërguesi i shpalljes

Shes 10 kompjutera Gaming Pc, Core i7 gen 2, Ram 16 gb dd3, Ssd 240 gb, Grafik amd saphire nitro rx 390 x 4g ddr5. Pover 500w, 10 monitora samsung 24 inch full HD /...