Shes Samsung J6

Dërguesi i shpalljes

Shes telfonin Samsung J6, telefoni e ka pak xhamin e krist por funksion shum mir, çmimi sipas marrveshjes

Shes Samsung Galaxy Watch 4

Dërguesi i shpalljes

Shes Samsung Galaxy Watch 4, 44mm, ora eshte e perdorur dy jave, nuk ka asnje gervishje, vjen me paketim dhe mbushes, nderrim nuk bej, çmimi 140€.

Shes Iphon 10

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone 10 ne gjendje fantastike por vetem pak i demtuar, çmimi 300€ i dilutushem.