Shes Iphonin 11 Pro Max

Fadi

Shes Iphonin 11 Pro Max 256 GB Grey i ardhun nga Zvicra, telefoni eshte i perdorun, por ne gjendje shum te mire, telefoni vjen me fotroll, te interesuarit te kontaktojn ne sms/viber, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Iphone X 64GB CE

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone X 64GB CE ne gjendje te rregullt pa asnje defekt, telefoni posedon paketimin e tij si dhe mbushesin origjinal, per informata shtese mund te kontaktojme vetem permes telefonit/viberit.

Shes telefonin Samsung A50

Dërguesi i shpalljes

Shes telefonin Samsung A50 shume pak i perdorur dhe ne gjendje te mire, ka vetem nje grrith te vogel ne fund te ekranit por qe nuk dallohet dhe nuk pengon asgje, Çmimi 240€

Shes Iphone

Dërguesi i shpalljes

Shes telefonat/Iphon 7 te ardhur nga jashte dhe jane ne gjendje te rregullt, çmimi 270€