Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes setin e dhomës së ditës nga lëkura origjinale, 2 kauça dhe 1 fotele, në gjendje shumë të rregullt, të mirëmbajtur, çmimi 500€. Tavolinen e trepezarisë me 4 karriga, çmimi 150€ Tavolinën e dhomës së...

Shes kuqat 3/3/1/1 modern

Dërguesi i shpalljes

Shes kuqat 3/3/1/1 modern, kauqat jane ne gjendje te mir hapen per te flejtur te dy treshe jane te perdorur vetem 2 vite dhe dy fotelet jan ne gjendje te mir. Çmimi 650€.

Shes 3 lule

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 lule me çmim te arsyshem. Lulet jane ne gjendje perfekte. Adresa Mitrovice

Shes kendin

Dërguesi i shpalljes

Shes kendin me dimensione 3.5 metra me 2 metra, kendi shtrihet per fjetje. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes krevetin e fjetjes

Dërguesi i shpalljes

Shes krevetin e fjetjes per dy persona shum pak i perdorur 2 muaj thuajse, me dimenzion 200x160 komplet me gjith dyshek, çmimi 300€ idiskutushem.

Shes dhome fjetje per femije

Dërguesi i shpalljes

SHes komplet dhoma e fjetjes per femije 2m gjatesia me 1.80m lartesia - 2 Shtrata me dyshek Comodita 90x190cm - Dollapi i rrobave 100x200cm - Tavolina e punes me rafte 120x80cm - Dollapi i vogel...