Shes fshisen elektrike

Dërguesi i shpalljes

Shes fshisen elektrike me disa opsione ka mundesi te perdoret normal si te zakonshmet me thes por ka mundesi te perdoretr edhe me uje per pastrimin e tepihut, kauqave, perdeve etj. Çmimi sipas marveshjes.

"OLA KAMINA"

Dërguesi i shpalljes

Kompania "Ola" ben shitjen e kaminave Aeroterm prodhim Italian. Adresa: Rr. Driton Islami Ferizaj

Shes termo

Dërguesi i shpalljes

Shes termon 2.5 e cila eshte e perdorur pak, ne gjendje te mir e ruajtur eshte.

Bjem Prodhimin e Mobileve

Dërguesi i shpalljes

Bjem prodhimin e mobileve tavolinave karrikave sopareve bejm veshjen si dhe riparimin e tyre me nje çmim te volitshem. Oferta te ndryshme ne garnitura

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes kreveta, nje fotele dhe tavolinen e bukes me 8 karriga pothuajse te reja. Çmimi 450€

Shes kuzhinen

Toni

Shes kuzhinen komplet me frigorifer dhe shporet te rrymes, kuzhina eshte shume e rujtne. Çmimi 580€