Shes kuzhinen

Dërguesi i shpalljes

Shes kuzhinen me dimenzione 2m x 3.30m ne gjendje shum te mir, kuzhinen e shes me te gjitha, çmimi 1000€ komplet me paisje.

Shes kauqin

Dërguesi i shpalljes

Shes kauqin per dhome gjumi, me dy vite garancion, transporti falasa, montimi falasa, mundesi pagese me keste pa interes, Adresa lagjja Veternik ne Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet e sallonit 3/2/1/1, komoden per TV, kauqin per dhome gjumi, mobiljet jane te perdorura por shume te ruajtura, çmimi 900€. Adresa Deçan

Shes kauqin

Dërguesi i shpalljes

Shes kauqin ne gjendje shum te mire, eshte shum i pershtateshem per vende te ngushta dhe per gjume, çmimi sipas marrveshjes.

Shes materialin e shtepis

Dërguesi i shpalljes

Shes materialin e shtepis si dyre, dritare, shkall, kulmin/çatin, pisha, etj. Adresa Adresa rruga Fazli Grajqevic ne Prishtine.

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet e shtepis si frigoriver, tavolin me karriga, kuzhin, termo, shporet eletrik, rafta, TV, komod, çmimi sipas marrveshjes. Adresa rruga Fazli Grajqevic ne Prishtine