Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljes

Shes komod per TV, tavoline dhe parketin, çmimi sipas marrveshjes. Adresa rruga Fazli Grajqevic ne Prishtine.

Shes mobiljet e shtepis

Dërguesi i shpalljes

Shes komplet mobiljet e shtepis si: dhome gjumi, kuzhin, kauqa, tavolina, frigorifer, shporet elektrik, banjo, çmimi sipas marrveshes. Adresa rruga Fazli Grajqevic ne Prishtine.

Shes kauqat

Dërguesi i shpalljes

Shes kauqat per sallon si 3/2/1, kuqat jane te perdorur por ne gjendje te mire, çmimi sipas marrveshejs, Adresa lagjja Hajvali ne Prishtine.

Shes dollapin

Dërguesi i shpalljes

Shes dollapine kepuceve ka mundesi te perdoret edhe per rroba, çmimi 75€ transport nuk bejm. Adresa afer Shkolles ne Fushe Kosove

Shes kauqat

Dërguesi i shpalljes

Shes dy kauqa, çmimi 150€, Adresa afer Parkut te Qytetit ne Prishtine.