WESTERN UNION

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune / sallon ondulimi

Dërguesi i shpalljës

Sallon ondulimi "Linda's Aesthetics" ofron pune per nje punetore per mbjellne e thonjeve. Orari i punes dhe pagesa sipas marrveshje. Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi - Lagjja Arberi / Prishtine.

Kerkoj pune

Mexhide

Kerkoj pune ne ndonje butik, byzhuteri, jam 21 vjeqare kam perfunduar shkollen e mesme, kam provoj pune. Prishtine

Shes qenin

Dërguesi i shpalljës

Shes qenin "pitbull staffordshire" mosha 2 vjeqar. Gjendemi ne Gjilan. Çmimi sipas marrveshjes.

Leshoj me qira banesen 64m2 kati i -I-

Dërguesi i shpalljës

Leshoj me qira banesen 64m2 kati i -I- ne Bregun e Diellit / Prishtine, banesa ka dhoma gjumi, dhome dite, kuzhine, banjo, ballkon, sobë, kaminë, banesa eshte e rinovuar dhe mobiluar. Çmimi 320€ / muaji

tirana hostel